--Yat ve Yelken Malzemeleri Marketleri

Yat ve Yelken Malzemeleri Marketleri

Türkiye’deki Yat ve Yelken Malzemeleri İçin Marketler

İstanbul

Marineist Kalamış 0216 346 44 46 www.marineist.com
Marintek Üsküdar 0216 317 10 10 www.marintek.com.tr
West Marine Kalamış 0216 347 99 72 www.westmarine.com.tr
West Marine Kartal 0216 517 08 63 www.westmarine.com.tr
ACK Marin Pendik 0216 491 35 73 www.ackmarin.com
Kalamış Marin Kalamış 0216 330 93 00 www.kalamismarin.com
Kalamış Marin Pendik 0216 506 24 24 www.kalamismarin.com
Şentürk Denizcilik Kalamış 0216 336 01 26 www.senturkdenizcilik.com
Şentürk Denizcilik Tuzla 0216 557 03 62 www.senturkdenizcilik.com
Kaptan Denizcilik Küçükyalı 0216 489 95 97 www.kaptandenizcilik.com
Marina Deniz Araçları Küçükyalı 0216 338 14 41 www.marina.com.tr
Saray Yatçılık Şişli/Perpa 0212 221 13 63 saray@saray. com.tr
Viking Deniz Malzemeleri Tuzla 0216 494 19 98 www.vikingmalzeme.com
Deka Marine Gebze 0262 751 40 10 www.dekamarine.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayvalık

Setur Market Ayvalık 0266 312 26 96

 

Çeşme

Barog Marine Çeşme 0232 712 81 00 www.barog.com.tr
Liman Hırdavat Çeşme 0232 712 08 97
Yunus Marin Alaçatı 0232 716 97 60
Zeren Ege Marin Çeşme 0232 712 11 24

 

 

 

 

Sığacık

Tekne Store Sığacık 0232 743 54 34 www.teknedukkanı.com

 

Kuşadası

Özbek Yacht Market Kuşadası 0256 618 18 58 ozbekyatltd@mynet .com

 

Didim

yachtWORKS Yat Market Didim 0256 813 52 44 www.yachtworks.info
Selmar Yat Market Didim 0256 813 73 77 www.selmaryacht.com

 

 

Bodrum 

West Marine Bodrum 0252 363 99 30 www.westmarine.com.tr
Alize Marin Plaza Bodrum 0252 363 00 90 www.alizebodrum.com
Pupa Marin Shop Bodrum 0252 313 66 97 teknikpupa.com. tr
Bodrum Yacht Marin Bodrum 0252 313 75 70
Önder Marin Bodrum 0252 316 88 32 ondermarin@hotmail. com

 

 

 

 

Marmaris

West Marine Marmaris 0252 412 01 20 www.westmarine.com.tr
Marlin Yat Market Marmaris 0252 412 14 41 www.marlin.com.tr
Best Mühendislik Marmaris 0252 413 08 23 www.bestmuhendislik.com
Şentürk Denizcilik Marmaris 0252 413 54 00 www.senturkdenizcilik.com
Alev Yatçılık Marmaris 0252 412 17 12 www.alevyacht.com
Anfora Yachting Marmaris 0252 413 00 96 www.yatmalzemeleri.com
Anker Marina Marmaris 0252 422 02 40 www.ankermarina.com
Derya Marine Marmaris 0252 412 52 25 deryamarine@superonline. com

 

 

 

 

 

 

 

Göcek

Blues Yachting Göcek 0252 645 20 66 www.bluesyachting.com
Çarkçı Denizcilik Göcek 0252 645 17 60 www.carkci.com.tr
Emek Marin Göcek 0252 645 24 68 www.emekmarin.com
Neta Yacht Göcek 0252 645 29 16 www.netayacht.com
Orca Marine Göcek 0252 645 29 89

 

 

 

 

Fethiye

Alesta Yachting Fethiye 0252 614 18 61 www.alestayachting.com
Dolphin Marine Fethiye 0252 614 51 90  –
Viking Ticaret Fethiye 0252 614 31 50  –
Kalyon Yacht Fethiye 0252 614 48 52  –

 

 

 

Finike

Antalya Gemi Fethiye 0242 855 33 70 info@antalyaboat. com

 

Kaş

Antalya Gemi Fethiye 0242 855 33 70 info@antalyaboat. com
By |2019-01-29T10:37:25+00:00Ekim 28th, 2014|Categories: Marin Firmalar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin