Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

 2012 Yılı Yarış ve Etkinlik Takvimi 


Yarış ve Aktivite Adı Tarihi  Yeri  Sınıflar Ev Sahibi 
01 TAYK TÜYAP Boatshow Kupası 1 [ İptal ] 11 Şubat Ataköy Yat Tayk
02 TAYK TÜYAP Boatshow Kupası 2 [ İptal ] 18 Şubat Ataköy Yat Tayk
03 Çanakkale Zafer Kupası 17 - 18 Mart Kalamış Yat İyk
04 ERGO Fahir Çelikbaş Kupası 1 25 Mart Ataköy Yat Tayk
05 Kalamış Yelken Kupası 31 Mart Kalamış CB Kyk
06 ERGO Fahir Çelikbaş Kupası 2 07 Nisan Ataköy Yat Tayk
07 Spor Turist Kupası 07 - 08 Nisan C.Bostan CB Myk - UNO
08 İl Birinciliği 14 - 15 Nisan Kalamış RS:X-Techno293 İl Temsilciliği
09 TAYK DUO - 1 15 Nisan Moda / Adalar Yat Tayk
10 Ulusal Egemenlik Bayramı Kupası 21 - 22 Nisan Kalamış CB İl Temsilciliği
11 Marintürk İtanbul Cityport Kupası 21 - 22 Nisan Pendik Yat Myk - UNO
12 Dragos Cup 28 Nisan Dragos Yat Mdyik
13 Ergo Fahir Çelikbaş Kupası 3 29 Nisan Ataköy Yat Tayk
14 Kaptan İlhan Önerdem Kupası 28 - 29 Nisan Tuzla CB İTÜ DF
15 İYK Kupası [ İptal ] 12 - 13 Mayıs Kalamış O-L-420 İyk
16 Gençlik Bayramı Kupası 19 - 20 Mayıs Kalamış CB İl Temsilciliği
17 DHO Kupası 26 Mayıs Tuzla Yat Dz. Kuv. Gücü
18 DHO Kupası 27 Mayıs Tuzla CB Dz. Kuv. Gücü
19 İl Birinciliği 01  - 02 Haziran C.Bostan Dragon İl Temsilciliği
20 TAYK Denizbank Kupası 09 Haziran Ataköy Yat Tayk
21 6. Haliç Yelken Şenliği 09 - 10 Haziran  Haliç Optimist Beyoğlu
22 Nostalji Kupası 10 Haziran Kalamış Yat İyk
23 TAYK-Moda Deniz Kulübü Marmara Kupası 16 - 17 Haziran Moda-M.Adası-Ataköy Yat Tayk
24 Moda Spor Kupası [ Ertelendi ] 23 - 24 Haziran Moda O-L Moda Spor
25 Naviga Cup 23 - 24 Haziran

Kalamış

Yat İyk
26 İl Birinciliği 29 Haziran - 01 Temmuz Dragos L-420-470 İl Temsilciliği
27 Denizcilik Bayramıy Kupası 29 Haziran - 01 Temmuz Dragos L-420-470 İl Temsilcilliği
28 Kartal Belediye Bşk. Kupası 29 Haziran - 01 Temmuz Dragos L-420-470 Mdyik
29 Atatürk Moda'da Kupası 01 Temmuz Moda Yat İyk
30 İl Birinciliği 07 - 08 Temmuz Kalamış Pirat İl Temsilciliği
31 33. Sağlyk Oyunları 07 - 14 Temmuz Kalamış
32 Fenerbahçe Kupası 08 Temmuz Kalamış CB FB
33 İl Birinciliği 12 - 15 Temmuz Kalamış Optimist İl Temsilciliği-HSSK
34 İstanbul Opti Haftası Takım Yarışı [ İptal ] 27 - 29 Temmuz Kalamış Optimist İyk
35 Cemil Parman 04 - 05 Ağustos< /td> C.Bostan O-L Myk - UNO
36 Piri Reis Kupası 05 Ağustos Kalamış D-P-Platu25 İyk
37 TAYK Burgazada Deniz Kulübü Kupası 11 Ağustos Burgazada Yat Tayk - BDK
38 Erol Kapkın Trofesi 11 - 12 Ağustos C.Bostan Dragon Myk - UNO
39 Barbaros Kupası 11 - 12 Ağustos Kalamış CB GS
40 TAYK Moda Deniz Kulübü Kupası 2 25 Ağustos Moda-Adalar Yat Tayk
41 Zafer Bayramı Kupası 25 - 26 Ağustos Kalamış CB İl Temsilciliği
42 Suadiye Kupası [ Ertelendi ] 02 Eylül Kalamış Pirat Syk
43 UNO Sailing Cup 08 - 09 Eylül Pendik Yat Myk - UNO
44 27. Yıl Amiraller Kupası 14 - 16 Eylül Moda-Trilye-Moda Yat İyk
45 TAYK Moda Deniz Kulübü Duo 2 29 Eylül Moda-Adalar Yat Tayk
46 Sportsboat Kupası 30 Eylül Kalamış Yat Kyk
47 TAYK Deniz Ticaret Odası Kupası 06 Ekim Ataköy Yat Tayk
48 UNO Cup 06 - 07 Ekim C.Bostan CB Myk - UNO
49 TYV Kupası 13 - 14 Ekim C.Bostan Yat TYV
50 Donanma Kupası 20 - 21 Ekim Kalamış CB-Dragon İyk
51 Donanma Kupası 21 Ekim Gölcük - FB Yat İyk
52 Cumhuriyet Bayramı Kupası 28 Ekim Kalamış CB İl Temsilciliği
53 Altın Kilit Kupası 03 - 04 Kasım Kalamış CB-Dragon İyk
54 Altın Kilit Kupası 04 Kasım Kalamış Yat İyk
55 Ata'yı Anma Kupası 10 - 11 Kasım Moda CB İl Temsilciliği - Moda
56 Meyda Cup 11 Kasım Kalamış Yat İyk
57 TAYK i-marin Kupası 17 Kasım Ataköy Yat Tayk
58 Kaptan Güven Tuncer Kupası 17 - 18 Kasım Tuzla CB İTÜ DF
59 TAYK Sonbahar Kupası 1 24 Kasım Ataköy Yat

Tayk

60 TAYK Sonbahar Kupası 2 01 Aralık Ataköy Yat Tayk
61 TAYK Sonbahar Kupası 3 08 Aralık Ataköy Yat Tayk