Ataturk

  • Facebook
  • Twitter
  • instagram
  • instagram
  • instagram
 

camadan222

Temel Yelkencilik ve Yatçılık Kursu 

Neden YelkenOkulu.com? 

2005 yılından beri, binlerce kişiye yelkeni sevdirdik ve yüzlerce öğrencimiz, dünya denizlerinde, kendi tekneleri ile seyir yapmaya devam ediyorlar. 1993 yılında yelkene başladık, milli takımda yarışarak, yarışlarda yüzlerce derece elde ettik ve en önemlisi sevdiğimiz işi yapıyoruz, hayatımız denizde geçiyor. 

 

Nasıl Eğitim Veriyoruz ?

Beneteau marka, 2011 model ve 12 metrelik yatımız ile, ihtiyacınız olabilecek her türlü eğitimi veriyoruz. Marinadan güvenle ayrılma, halatları tanıma, rüzgarı kullanabilme, yelkenlerin açılması, temel seyir teknikleri, demirleme ve yanaşma gibi bir çok konuyu eksiksiz öğretiyoruz. 

 

Kaç Saat Eğitim Veriyoruz? 

Yelken öğretirken, paket program yapmıyoruz. Seviye farkı olan herkese, istediği seviyede eğitim verdiğimiz için eğitimi saat kısıtlamasına almıyoruz. İsterseniz fırtına eğitimi, isterseniz yanaşma eğitimi, isterseniz de temel yelken tekniklerini öğrenebilirsiniz. Kendinizin güvenini hissettiğinizde, eğitimi kendiniz bitiriyorsunuz. 

5 saat temel yelken eğitimi için,

4 saat yanaşma-ayrılma teknikleri için,

1 saat demirleme eğitimi için,

2 saat bağlanma, halat atma, bağlar için yeterli olacaktır. 

 

Kişiye Özel Eğitim Veriyor Muyuz? 

Yelken eğitimlerimiz özeldir, grup kurmayız ve kalabalık gruplarda eğitim vermiyoruz. Tek başınıza, ailenizle veya yakın arkadaşlarınız ile kendi grubunuzla özel yelken eğitimi alırsınız. Bu şekilde yelken ve teknikleri öğrenmeniz daha kolay olmaktadır.

 

Eğitimlerden Sonra Tekne Kiralayacak Seviyeye Gelir Miyim?

Her türlü eğitimi verdiğimiz için, eğitimlerimizden sonra rahatlıkla tekne kiralayabilecek seviyeye gelebilirsiniz. 

 

Ücretleriniz Pahalı Mıdır? 

Ücretlerimiz pahalı değildir. Saat hesabı yapılır ve kişi başı 200 TL ile 300 TL+KDV/saat'tir. Eğitiminiz kısa sürdüğünde ve öğrendiğinize emin olduğunuzda daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. 

Temel Yelken Eğitimi          : 200 TL + KDV / saat 

Demirleme Eğitimi              : 250 TL + KDV / saat 

Yanaşma Eğitimi                 : 300 TL + KDV / saat

Sert Hava Seyir Teknikleri  : 300 TL + KDV / saat

Denizci Bağları / Halat Kul. : 200 TL + KDV / saat

Takım Ruhu Eğitimi             : 200 TL + KDV 

Yarışçılık Eğitimi                 : 250 TL + KDV 

Telsiz Kullanımı                   : 150 TL + KDV

Motor bakımı ve bölümleri  : 200 TL + KDV

 

Bize Nasıl Ulaşırsınız ? 

Telefon  : 0532 297 28 68 

E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Çok Okunanlar

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezilecek Yeler

Pisa Gezi Rehberi  İtalya'da bulunan ve sayısız belgesele konu olmuş ve tüm dünya tarafından bilinen Pisa Kulesi'ne gittik. Pisa Şehri, İtalya'nın kuzey batısında kalan ve eskiden denizcilikte kazandığı başarılar ile bilinen bir şehir.  .  

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale - Ayvalik Arası Seyir

Babakale – Ayvalık Arası Seyir Babakale Limanı’ndan sonra güneye doğru iniyorsanız, Edremit Körfezi’ni takip eden kuzeyli rüzgarlar Ayvalık açıklarına kadar size kafadan gelecektir. Bu yüzden güneye doğru inerken, kuzeyli rüzgarlardan tek rahatsız olacağınız bölge burası olacaktır. Kuzeydeki yüksek Kaz Dağlarının yeşilliği ve eşsiz manzarası eşliğinde Edremit körfezi’ne doğru yol olmak...

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenli Kiralık Teknede Ekip Seçimi

Yelkenlide Ekip Seçimi Bir yelkenli tekne kiralayarak tatil yapmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar vardır. Ekibinizi iyi seçmeniz küçük ayrıntı gibi görünse de yanlış ekip seçimi sonucunda hayatınızın en kötü tatilimi yapabilirsiniz. Doğru ekip seçimi ile de hayatınızın unutamadığınız tatillerinizden biri olabilir. .